Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Gwarancja

Gwarancja producenta

Produkty posiadają gwarancję producenta obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach kupwentylacje.pl. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.

 MITSUBISHI ELECTRIC

Gwarancja na klimatyzatory Mitsubishi Electric wynosi 12 miesięcy.

Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat pod warunkiem wykonywania płatnych przeglądów gwarancyjnych co 6 miesięcy licząc od daty uruchomienia klimatyzatora.

DAIKIN

Gwarancja na klimatyzatory marki Daikin wynosi 12 miesięcy.

Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 3 lat pod warunkiem wykonywania płatnych przeglądów gwarancyjnych co 6 miesięcy licząc od daty uruchomienia klimatyzatora.

 WHIRPOOL

Gwarancja na klimatyzatory Whirlpoll wynosi 12 miesięcy.

Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 5 lat pod warunkiem wykonywania płatnych przeglądów gwarancyjnych co 6 miesięcy licząc od daty uruchomienia klimatyzatora.

 LG

Gwarancja na klimatyzatory LG wynosi 12 miesięcy.

Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji do 3 lat pod warunkiem wykonywania płatnych przeglądów gwarancyjnych co 6 miesięcy licząc od daty uruchomienia klimatyzatora.

SAMSUNG

Gwarancja na klimatyzatory Samsung wynosi 24 miesiące na urządzenie. 

Gwarancja na sprężarki w klimatyzatorach Samsung wynosi 60 miesięcy.

 Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji na sprężarki do 5 lat pod warunkiem wykonywania płatnych przeglądów gwarancyjnych co 6 miesięcy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl